Ponúkame Vám

Naše služby

3D model nehnuteľnosti

Objavte budúcnosť vizualizácie nehnuteľností pomocou Matterport 3D modelov (dollhouse), vďaka Virtuall.sk. Využitím špičkovej technológie skenovania, zachytávame každý roh, povrch a prvok nehnuteľnosti a premieňame ju na realistický a presný 3D model. Tieto modely ponúkajú viac než len vizuálnu reprezentáciu; poskytujú komplexný, holistický pohľad na nehnuteľnosť, umožňujúci hĺbkový prieskum, rotáciu a analýzu každého priestoru.

Výhody však nekončia pri vizualizácii. Pre profesionálov v stavebníctve a správe nehnuteľností sú naše 3D modely revolučné. Integráciou týchto modelov do vášho pracovného toku môžete dosiahnuť vzdialený prístup k budovám, čím sa eliminuje potreba častých návštev na mieste. To nielen zefektívňuje prevádzku, ale vedie aj k výrazným úsporám nákladov. V skutočnosti mnohí naši klienti hlásili zníženie cestovných nákladov až o 50 % vďaka vzdialeným prehľadom, ktoré poskytujú naše 3D modely.

Či už ste architekt, ktorý vyžaduje technický pôdorys, správca nehnuteľností dohliadajúci na viaceré lokality alebo stavebný profesionál koordinujúci projekty pomocou BIM, naše 3D modely nehnuteľností sú nástroje, ktoré potrebujete. S Virtuall.sk si nielen vizualizujete priestory; optimalizujete operácie, zvyšujete efektivitu a znižujete náklady.

Foto/video produkcia

Špecializujeme sa na zachytávanie momentov a vytváranie príbehov, pomocou vysoko kvalitných video a foto služieb. Náš tím je dedikovaný aby pochopili vašu víziu a pretvorili ju na vizuály, ktoré hovoria unikátny príbeh. Firemná akcia, osobný mílnik, alebo reklamná kampaň, ku každému projektu pristupujeme s vášňou a presnosťou. Naše vybavenie zaručí nádherné výsledky a naša kreatívna expertíza dodá každému snímku umelecký nádych. Či už vyžadujete vtáčiu perspektívu z dronu ,alebo detailné zábery, veríme vo vzájomnú spoluprácu a preto úzko spolupracujeme s našimi klientmi aby ich nápady boli spracované do dokonalosti.

Virtuall.sk , nedostávate len službu. Investujete do spomienok, emócií a príbehov ktoré budú rezonovať v nadchádzajúcich rokoch.

Virtuálne prehliadky

Ponorte sa do pohlcujúceho sveta najmodernejších virtuálnych prehliadok vďaka Virtuall.sk.
Naše prehliadky ponúkajú dynamický a interaktívny spôsob, ako preskúmať nespočetné množstvo priestorov, od reštaurácií a nehnuteľností až po showroom nábytku a firemné kancelárie. Používatelia sa prenesú priamo do týchto priestorov a získajú 360-stupňovú perspektívu, ktorá zachytí každý zložitý detail, či už ide o atmosféru jedálne, domova , eleganciu nábytku alebo sofistikovanosť firemného pracovného priestoru.
Všetky naše prehliadky podporujú moderné technológie, ako virtuálna realita (VR), Google Street View , Virtuálny Staging a iné.

Matterport vytvára detailné 3D modely priestorov, ktoré sú tak vysoko presné a realistické. Matterport zachytáva priestory pomocou špeciálnej 3D kamery, ktorá detailne skenuje celý objekt a vytvára z neho presnú digitálnu dvojičku.
Tento 3D model umožňuje užívateľom preskúmavať priestory virtuálne, a to z akéhokoľvek uhla. Je to ideálne pre prehliadky nehnuteľností, prezentácie architektúry, alebo dokonca pre zážitky z historických a kultúrnych miest.

Pre podniky sú výhody našich virtuálnych prehliadok nespočetné. Reštaurácie a realitné kancelárie zaznamenali vďaka integrácii týchto marketingových nástrojov evidujú nárast predaja až o 16 %. Predajcovia nábytku môžu zákazníkom poskytnúť virtuálny showroom, ktorý im umožní vizualizovať, ako sa rôzne kusy nábytku vynímajú v priestore. Firemné kancelárie môžu na druhej strane využiť virtuálne prehliadky na budovanie svojej značky a ponúknuť potenciálnym klientom, partnerom a zamestnancom pohľad do ich firemnej kultúry, hodnôt a pracovného prostredia.

Nie je to však len o predvádzaní priestorov; ide o vytváranie spojení. Či už ste reštaurácia, realitný maklér, majiteľ obchodu s nábytkom alebo vedúci spoločnosti, naše virtuálne prehliadky pomáhajú preklenúť priepasť medzi fyzickým a digitálnym. Podporujú hlbšie zapojenie a podporujú rast podnikania. Spojte sa s nami a využite transformačnú silu pohlcujúcej technológie pre svoju firmu.

3D sken objektov

Odomknite potenciál digitálnej doby s pokročilými službami 3D skenovania objektov. Špecializujeme sa na transformáciu hmatateľných predmetov na verné digitálne repliky, ktoré zachytávajú každý detail, textúru a nuansu s bezkonkurenčnou presnosťou 0.2mm . Či už chcete digitalizovať artefakty, prototypy produktov alebo zložité návrhy, naša najmodernejšia technológia skenovania zaisťuje bezchybné digitálne stvárnenie.

Naše služby nie sú len o vytváraní digitálnej kópie; ide o zachovanie autenticity, vylepšenie vizualizácie a umožnenie nekonečných možností. Od integrácií virtuálnej reality, aplikácií rozšírenej reality až po digitálnu archiváciu, naše 3D skeny poskytujú všestranný základ pre rôzne digitálne aplikácie. Dizajnéri, umelci, výskumníci aj firmy môžu ťažiť z našich služieb, ktoré umožňujú podrobnú analýzu, digitálnu prezentáciu alebo dokonca 3D tlač.

Virtuall.sk investujete do presnosti, inovácií a tímu, ktorý sa stará o to, aby boli vaše objekty reprezentované s maximálnou integritou v digitálnej sfére. Poďme spolu predefinovať hranice toho, čo je možné. Oslovte nás ešte dnes a objavte transformačný potenciál 3D skenovania objektov.

3D tlač

Premeňte svoje myšlienky na realitu pomocou špičkových služieb 3D tlače Virtuall.sk.
Využívame silu špičkových technológií na zhmotnenie vašich návrhov a vytváranie presných a vysokokvalitných predmetov. Či už ste architekt, ktorý potrebuje presné modely v mierke, dizajnér vyrábajúci prototypy nových produktov alebo jednotlivec s jedinečnou víziou projektu, naše služby uspokoja rôznorodé spektrum požiadaviek.

Naše najmodernejšie tlačiarne pracujú s rôznymi materiálmi, vďaka čomu je konečný produkt odolný a esteticky v súlade s vašou víziou. Precíznosť je v našom procese prvoradá a garantujeme, že každá časť vášho dizajnu bude bezchybne replikovaná.

Pridajte sa do revolúcie zákazkovej výroby. Vyberte si Virtuall.sk pre bezkonkurenčnú kvalitu, efektivitu a inováciu v 3D tlači. Zaistíme, že vaša vízia bude realizovaná v plnom rozsahu.
Virtuall.sk si kupujete nie len službu , ale aj spoluprácu s tímom oddaným dokonalosti.

Zrealizovali sme

Naše projekty

Máte o službu záujem?

Zanechajte nám správu, ozveme sa čo najskôr!

jozef.petrik@virtuall.sk

+421 907 592 314

    Konktaktujte nás a využite bezplatnú konzultáciu a nacenenie Vášho projektu